Jak powinna wyglądać idealna pierwsza randka?

spotkanie

Nie ma jednej recepty na to, by randka była udana, wręcz idealna. Każdy człowiek jest inny, ma inne potrzeby, inne wymagania, inny charakter. Są jednak pewne rady, które warto zastosować by dla kobiety randka ta była randką z prawdziwym dżentelmenem.

To, że będziesz czarujący i wspomnisz nie tylko o jej pięknych oczach, ale np. o kolorze kurtki bądź bluzki nie będzie znaczyło, że jesteś gejem rodem z https://gejfilmy.pl. Będzie to dla niej bardzo miły komplement faceta, który zwraca uwagę nie tylko na jej cycki. A co jeszcze?

Kilka zasad prawdziwego dżentelmena!

1.Przede wszystkim dobrze zaplanuj randkę. Jeśli umawiacie się, że pójdziecie do danej restauracji czy kawiarni, zadbaj wcześniej o rezerwację stolika, by nie było niepotrzebnych rozczarowań, jeśli idziecie do kina czy teatru – zadbaj wcześniej o bilety. Nie chcesz chyba nagle zmieniać planów bo o coś nie zadbałeś w odpowiedni sposób.

2.Nie nastawiaj się na to, że już na pierwszej randce pójdziecie do łóżka. Jeśli jesteś mężczyzną z klasą to absolutnie nie nastawiasz się na to, że ona będzie chętna zaprosić Cię do swojego łóżka po pierwszej randce. Przypadkiem nie staraj się jej też tego sugerować, że właśnie na taki scenariusz liczysz, bo uwierz, ona to szybko zauważy i będziesz skreślony. Traktuj ją jak damę, a nie jak kobietę rodem z filmików: https://ceske-porno-filmy.cz/ceske-maminy.

3.Wybierz odpowiedni strój. Ma Ci być wygodnie, ale nie wymyśl przypadkiem by przyjść w dresie, nawet jeśli macie iść „tylko”” do kina i na spacer. Bądź elegancki, ale pozostań sobą. Odpowiedni strój kobieta odbiera na swój sposób, że zależy Ci na tej randce i na niej samej.

4.Nie ważne czy mieszka blisko czy daleko – odprowadź ją i przyjdź po nią. Jesteś facetem z klasą – to tak właśnie musisz zrobić. Sprawi to, że wyjdziesz na troskliwego mężczyznę. Chyba tego chcesz, prawda?

5.Kobiety uwielbiają kwiaty, jednak obdarowanie jej kwiatami na pierwszej randce, mogą wprawić ją w zakłopotanie. Kiedy pod koniec randki będzie Wam naprawdę „dobrze” ze sobą, wtedy możesz gdzieś okazjonalnie kupić, albo nawet zerwać kwiatek – to bardzo urocze i romantyczne.

6.Opowiadaj jej coś o sobie. Pierwsza randka to spotkanie na którym macie się jak najlepiej poznać, dowiedzieć czegoś o sobie, o swoich pasjach, zainteresowaniach. To nie muszą być jakieś filozoficzne dyskusje, chodzi o to, żebyście się wzajemnie „wybadali” o czym możecie ze sobą rozmawiać.

7.Nie przegnij z alkoholem! Choć atmosfera po paru drinkach może okazać się luźniejsza to jednak nie pozwól sobie byś był wstawiony. Nie możesz stracić kontroli nad sobą, kobieta ma czuć się przy Tobie bezpiecznie, raczej nie będzie się tak czuć przy mężczyźnie, który się chwieje, albo co gorsza – ledwo stoi na nogach.

8.Jeżeli chcesz ją pocałować to zrób to w bardziej intymnym miejscu. Co prawda jesteśmy dziś bardziej otwarci, ale całowanie jej w miejscu publicznym, pełnym ludzi, może wprawić ją w zakłopotanie.

Dodaj komentarz