Zalety zakupu mieszkania nad morzem

Zakup mieszkań nad morzem to doskonała lokata kapitału. W popularnych kurortach powstaje coraz więcej inwestycji mieszkaniowej, lecz nie wszystkie są godne uwagi. Przykładem ciekawej inwestycji jest PORT-KRYNICA. To kameralny apartamentowiec, położony blisko piaszczystej plaży. Z okien dwupiętrowego budynku rozpościera się przepiękny widok na Zalew Wiślany. Tuż obok przebiega reprezentacyjny deptak, prowadzący do centrum kurortu, mariny i Portu Głównego.

Dlaczego warto kupić apartament wakacyjny w kameralnej inwestycji? Czy apartamenty z opcją najmu to rynkowy hit? Jakie atrakcje czekają na turystów, którzy odwiedzają Krynicę Morską w wakacje?

Komfortowy apartament nad morzem: zysk, drugi dom i lokata kapitału.

Zakup apartamentu inwestycyjnego nad Bałtykiem to doskonała decyzja, mająca szereg zalet. W inwestycji PORT-KRYNICA nad samym brzegiem Zalewu Wiślanego, blisko plaży i głównych atrakcji kurortu, powstaje kameralny, dwupiętrowy budynek, w którym znajdzie się 27 mieszkań. Tego typu lokale są wynajmowane turystom przez cały rok. Deweloper, który odpowiada za inwestycje, nie działa w systemie condohotelu, nie podpisuje sztywnych umów z inwestorami i nie zarzuca i terminów, w których mogą odwiedzać swoje mieszkanie. Apartament z widokiem na horyzont, mieszczący się w inwestycji PORT-KRYNICA może być traktowany jako całoroczne mieszkanie dla rodziny lub drugi dom w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski. Istnieje opcja wynajmowania go turystom na krótkoterminowe pobyty i zarabianie na tym nawet 700 PLN za dobę. Obsługą gości może zająć się profesjonalna, lokalna agencja, która ma wiele lat doświadczenia w obsłudze takich obiektów. Kupując mieszkanie w inwestycji, której ukończenie planowane jest za II kwartał 2020 roku, mamy pewność, że cena będzie okazyjna. Takie mieszkanie łatwo sprzedać z zyskiem, czego nie można powiedzieć o pokojach hotelowych w condohotelach. Mieszkanie może stanowić zabezpieczenie finansowe dla całej rodziny lub formę lokaty. Można je sprzedać w dowolnym momencie, np. wtedy, gdy będziemy potrzebować funduszy na ślub dziecka, zakup mieszkania lub studia pociechy poza granicami kraju.

Dlaczego warto wypoczywać nad Bałtykiem?

Wypoczynek nad Bałtykiem to gwarancja udanego urlopu. Tutejszy klimat, nawet podczas letnich upałów, jest znacznie przyjemniejszy niż np. w krajach basenu Morza Śródziemnego. Tutejsze kurorty inwestują w infrastrukturę i tworzą plany zagospodarowania. Na Pomorzu otwierają się doskonałe restauracje. Wyjeżdżając na wakacje nad Bałtyk, można skorzystać z wielu rozrywek na wodzie, jazdy konnej czy zabiegów w SPA.

Ile mogę zarobić na apartamencie inwestycyjnym nad morzem?

Cena dobowych pobytów w małych apartamentach z jedną sypialnią zaczyna się od około 300 zł. Apartament z dwiema sypialniami i doskonałym widokiem na wodę to koszt rzędu nawet 700 PLN za dobę. Wynajmując apartament nad morzem przez cały rok, można osiągnąć przychód wynoszący nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Jeśli posiadamy odpowiedni kapitał lub jesteśmy zdecydowani na wzięcie kredytu w banku, warto rozważyć zakup mieszkania wakacyjnego nad morzem. To doskonała opcja, niezależnie od tego, gdzie mieszkamy, co robimy zawodowo i jakie formy spędzania wolnego czasu lubimy najbardziej.

Dodaj komentarz