Kuwetki plastikowe – niezawodny sposób na ekspozycję słodkości

W sklepach spożywczych, cukierenkach, innych miejscach oferujących słodycze można spotkać się ze specjalnymi pojemnikami, dzięki którym są dobrze wyeksponowane. Przeważnie są to pojemniki plastikowe w ciekawych kolorach, współgrających z barwą słodyczy. Mogą być odkryte lub częściowo przykryte.

Ekspozycja słodyczy w sklepach – efektowne pojemniki plastikowe

Przeważnie miejsce na słodycze gwarantują kuwetki plastikowe w wybranym rozmiarze. Mają charakterystyczną formę, przez co cukierki, ciastka i inne produkty cukiernicze są dobrze widoczne dla klientów nawet z pewnej odległości. Kuwetki chronią produkt, jednocześnie go eksponując.

Całość jest wygodna i prezentuje się efektownie, często więc kuwetki z cukierkami stawiane są w widocznym miejscu sklepu. Pojemniki mogą zawierać tłoczenia reklamowe lub mieć nadrukowane logo. Dzięki temu klient od razu wie, jakiej marki słodycze kupuje.

Jak producent opakowań zapewnia reklamę firmom?

Producenci cukierków czy też właściciele sklepów mogą korzystać nie tylko z dekoracyjnych kuwetek. Inną opcją na pośrednią reklamę są opakowania wykrawane, które charakteryzuje ciekawa forma i możliwość umieszczenia nadruku. Są również wykonane z tworzyw sztucznych.

Reklamy na opakowaniach obecnie są bardzo częstym zjawiskiem. Opakowania plastikowe w Krakowie mogą być wykonywane na zamówienie i wtedy przeważnie zawierają konkretny nadruk. Zrobienie czegoś takiego jest łatwe oraz przynosi świetne efekty, jeśli chodzi o promocję.

Reklama przy okazji – tuby foliowe

Jeśli sklep lub firma prowadzi wysyłkę słodyczy, może to robić w tubach foliowych. Producent opakowań z tworzyw sztucznych często proponuje tego rodzaju rozwiązanie dla wysyłek krajowych i zagranicznych. Produkt w tubie pozostaje wyeksponowany, a zarazem bezpieczny.

Podsumowując, pojemniki plastikowe na cukierki i inne słodycze powinny być ładne, wygodne i umożliwiać miejsce na reklamę. Są stosowane do ekspozycji w sklepach, inne służą do wysyłki produktów. Na powierzchni pojawiają się nadruki, żłobienia reklamowe, logo producenta itd.

 

Dodaj komentarz