Jakie są rodzaje bonusów dostępne u bukmacherów?

zaklady bukmacherskie

Legalnie działające firmy bukmacherskie, chcąc przyciągnąć nowych klientów, a także wyróżniać się na tle konkurencji, bardzo często w swojej ofercie posiadają szereg różnego rodzaju bonusów, które przysługują zarówno nowym, jak i stałym graczom. Promocje organizowane przez takie firmy, często stanowią jeden z kluczowych czynników decydujących o wyborze konkretnego bukmachera przez klienta. Jakie są rodzaje bonusów u bukmacherów? Podpowiadamy.

Bonusy powitalne u bukmacherów

Zdecydowanie najważniejszym bonusem zarówno z punktu widzenia klienta, jak i bukmachera, który oferowany jest wyłącznie nowym klientom, jest promocja na start. Tutaj do wyboru mamy kilka różnych typów bonusów, które przysługują wyłącznie nowym klientom. Wśród takich bonusów wymienia się na przykład pomnożenie wygranych w pierwszym zakładzie środków, a także tzw. bonus bez depozytu. Jest to szczególnie lubiana przez klientów promocja, ponieważ w jej ramach nowy klient, który zarejestruje się na stronie konkretnego bukmachera, może wytypować swój pierwszy zakład i wykupić kupon, bez konieczności wpłacania jakichkolwiek środków na konto firmy bukmacherskiej. Dzięki temu, w ramach bonusu bez depozytu klienci mogą sprawdzić, jak działa strona internetowa bukmachera, jak typuje się zakłady, a także czy taka forma rozrywki jest dla nich odpowiednia, nic przy tym nie tracąc. 

W ramach promocji powitalnych nowi klienci mogą liczyć na bonus na start nawet do 100% wartości wniesionego depozytu. Kolejną promocją jest freebet, czyli darmowy zakład. W ramach promocji powitalnych nowi gracze mogą otrzymać również dodatkowe środki po doładowaniu konta.

Bonusy u bukmacherów dla stałych graczy

Bukmacherzy, chcąc być konkurencyjni na rynku i nie tylko, przyciągać nowych klientów, ale również zadbać o swoich stałych użytkowników, oferują im szereg korzystnych promocji. Wśród nich można wymienić na przykład bonusy od wpłaconego depozytu, które mogą wynosić nawet do kilku tysięcy złotych, promocje na kupony w ramach konkretnych dyscyplin sportu, takich jak na przykład piłka nożna, żużel czy siatkówka. Stali gracze mogą liczyć również na kody promocyjne, które pozwalają im zaoszczędzić, a także oferty dostępne na przykład wyłącznie w aplikacji mobilnej danego bukmachera.

Zakład bez ryzyka u bukmachera

Niektórzy bukmacherzy oferują również bonusy w postaci zakładu bez ryzyka. Promocja ta polega na tym, że wpłacamy depozyt do bukmachera, a następnie typujemy i kupujemy kupon. W sytuacji kiedy okaże się, że przegramy zakład, możemy liczyć na cashback, czyli jednorazowy zwrot przesłanej kwoty. Wśród promocji, z których chętnie korzystają klienci firm bukmacherskich, wymienia się też kody bonusowe, a także tzw. freebety.

Dodaj komentarz