Hybryda-gastro.pl – sklep internetowy z nowoczesnym wyposażeniem dla gastronomii

gastronomia

Chcesz wyposażyć lokal gastronomiczny i szukasz sprawdzonego wyposażenia od najlepszych producentów? Sprawdź sklep internetowy Hybryda-gastro.pl, który współpracuje z wieloma markami i oferuje klientom dostęp do szerokiej gamy niezawodnych urządzeń do każdego lokalu.

Wybór odpowiedniego sprzętu gastronomicznego ma bardzo duże znaczenie, ponieważ to dzięki niemu można znacznie efektywniej, szybciej oraz bezpieczniej przygotowywać i przechowywać produkty żywnościowe. Zatem jednym z pierwszych kroków, jaki należy wykonać, gdy zakłada się lokal gastronomiczny, jest jego odpowiednie wyposażenie.

Jakie wyposażenie do lokalu gastronomicznego wybrać?

Restauracje, kawiarnie, puby, firmy cateringowe, stołówki – to tylko wybrane firmy, jakie wykorzystują urządzenia gastronomiczne. Za ich pomocą mogą one przechowywać niezbędne surowce i gotowe dania, na przykład przez ich chłodzenie i mrożenie. Mogą także gotować, smażyć, piec i grillować. Ponadto wyposażenie gastronomiczne powala na umycie brudnych naczyń.

Oczywiście, to tylko skrótowy opis możliwości, jakie dają współczesne sprzęty gastronomiczne, ponieważ w rzeczywistości oferują one ich znacznie więcej. Różnorodne warianty urządzeń pozwalają wtedy na ich indywidualne dopasowanie do potrzeb lokalu.

Co oferuje sklep Hybryda-gastro.pl?

W sklepie internetowym Hybryda-gastro.pl można zakupić wszystko, czego potrzebuje nowoczesny lokal gastronomiczny. Dostępne w nim sprzęty pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów i oferowane są wraz z usługą projektowania oraz montażu.

Wśród urządzeń dostępnych w sklepie Hybryda-gastro.pl znajdują się między innymi:

  • Piec konwekcyjno-parowy – pozwala na łatwe przygotowywanie posiłków z wykorzystaniem procesów konwekcji oraz pary wodnej. Doskonale nadaje się do szykowania zdrowych, smacznych dań z mięs i warzyw.

  • Zmywarka kapturowa – łatwa w załadunku i rozładunku zmywarka gastronomiczna do naczyń, która błyskawicznie radzi sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Razem z nią naczynia będą zawsze higienicznie czyste.

  • Piec do pizzy – niezbędne wyposażenie w każdej pizzerii i nie tylko. Do dyspozycji jest szeroka gama pieców o zróżnicowanych właściwościach, z którymi pizza zawsze wychodzi wyśmienicie.

  • Szafy chłodnicze – zapobiegają psuciu się produktów spożywczych i jednocześnie pozwalają na ich łatwe uporządkowanie. Przeszklone drzwi szaf umożliwiają również łatwy podgląd ich zawartości.

  • Zmywarki do garnków – idealnie nadają się nawet do najbardziej zabrudzonych garnków, usuwając z nich wszelkie plamy po zaschniętych produktach.

HYBRYDA ALEKSANDRA GÓRALCZYK

https://hybryda-gastro.pl

TEL: 32 418-72-55

E-MAIL: biuro@hybryda-gastro.pl

NIP: 6312312497, REGON: 241677598

ul. Stanisława Kunickiego 14, 44-100 Gliwice

Dodaj komentarz