Dlaczego warto grać u legalnych bukmacherów?

sport top

Z roku na rok można spotkać mniej zwolenników gry u zagranicznych bukmacherów. Dlaczego gracze podejmują decyzję o zakładaniu kont tylko i wyłącznie u legalnych polskich bukmacherów?

Kursy bukmacherskie u legalnych firm nie są niższe niż u zagranicznych

Jeszcze kilka lat temu konkurencyjne firmy bukmacherskie zarejestrowane w takich krajach jak Malta mogły pochwalić się zdecydowanie lepszymi kursami na poszczególne spotkania w porównaniu do Polskich bukmacherów. Obecnie obstawiając popularne mecze w najbardziej renomowanych legalnych polskich firmach bukmacherskich można zarobić tyle samo, albo nawet więcej niż grając zakłady u zagranicznych bukmacherów. Oczywiście nie jest to reguła. Warto mieć świadomość, że gra u bukmacherów nie posiadających licencji jest nielegalna, grożą za to bardzo poważne konsekwencje prawne. Należy zatem poważnie się zastanowić czy lepiej jest wygrać 10 złotych czy 12 złotych, a potem zapłacić karę w wysokości 1000 złotych.

Legalny bukmacher daje bonusy powitalne

Legalne firmy bukmacherskie w Polsce oferują klientom bonusy powitalne tak samo, jak firmy bukmacherskie zarejestrowane w rajach podatkowych. Obecnie nie funkcjonuje bukmacher, który nie miałby w swojej ofercie bonusa powitalnego dla nowych użytkowników. Kwoty wynoszą od 20 do nawet 800 złotych.

Wpłata pieniędzy do legalnego bukmachera trwa bardzo krótko

Osoby, które podejmą decyzję o założeniu konta u legalnego bukmachera mogą być pewne, że depozyt zostanie zrealizowany w ekspresowym tempie. Wypłata wygranych u legalnych firm bukmacherskich jest jeszcze bardziej korzystna w porównaniu do zagranicznych bukmacherów zarejestrowanych w rajach podatkowych. Warto wiedzieć, że zagraniczne firmy wymagają od użytkowników bardzo dużej liczby dokumentów weryfikacyjnych. Dowód tożsamości może być dla nielegalnych bukmacherów niewystarczający. Ponadto biuro obsługi będzie się posługiwało obcym językiem, zdecydowanie utrudnia to komunikację. Bardzo długo trzeba również czekać na odpowiedź konsultanta.

Dodaj komentarz