Akademia Kariery na Złotej

W Złotych Tarasach wierzymy w ambitnych ludzi, dlatego pragniemy pomóc im u progu kariery.

Akademia Kariery Złotych Tarasów skierowana jest zarówno do osób młodych, które dopiero wkraczają na rynek pracy, jak i do osób, które planują zmienić swoją aktualną sytuację zawodową lub ruszyć do przodu po dłuższej przerwie w karierze.

Weź udział w naszej Akademii Kariery na Złotej lub wygraj płatny staż w Konkursie Akademii Kariery na Złotej!

– Rozpoczynasz karierę?

– Chcesz się przebranżowić?

– A może wracasz do aktywności zawodowej po dłuższej przerwie?

Akademia Kariery na Złotej to pierwszy i zarazem najważniejszy krok w Twojej drodze do sukcesu zawodowego!

Boisz się ruszyć z miejsca, a myśl o rozmowie kwalifikacyjnej przyprawia Cię o zawrót głowy? Nasi eksperci pomogą Ci z przytupem rozpocząć swoją wymarzoną pracę.

Swoją cenną radą służyć Ci będą ponadto graficy, dzięki którym stworzysz perfekcyjne CV, a także eksperci od rozmów kwalifikacyjnych, dokształcania zawodowego oraz najlepsi headhunterzy.

Zrób ten najważniejszy, pierwszy krok i weź udział w Akademii Kariery na Złotej! Wymarzona praca czeka na Ciebie!

Jeśli obawiasz się swojego debiutu na rynku pracy, zapraszamy Cię na cykl spotkań Akademia Kariery na Złotej.

W niedziele niehandlowe w terminach  19.05, 16.06, 14.07, 11.08, 15.09 i 20.10 czekać na Ciebie będzie 6 stanowisk konsultacyjnych, w których spotkasz wybitnych ekspertów od rozwoju kariery zawodowej. W godzinach 13-20 odpowiadać będą oni na wszystkie Twoje pytania, a ponadto udzielą Ci praktycznych wskazówek, dzięki którym ruszysz na poszukiwanie pracy z podniesioną głową i wrócisz z tarczą, a nie na tarczy.

Jeśli ruszasz na podbój rynku pracy, nie może Cię zabraknąć na Złotej!

WYGRAJ STAŻ

Jesteś studentem jednej z warszawskich uczelni? Nie boisz się wyzwań i stawiasz na samorozwój? Chcesz rozwijać swoje umiejętności u najlepszych z najlepszych?

Zapraszamy Cię do programu stażowego Akademii Kariery na Złotej!

Nasze interaktywne warsztaty przygotują Cię do rozpoczęcia pracy zawodowej i pomogą Ci w pierwszych krokach ku karierze. Możesz tu poszerzyć swoje umiejętności, a także sprawdzić swoją wiedzę w testach kompetencji! Czekają Cię również indywidualne konsultacje ze specjalistami! Musisz tam być!

W Złotych Tarasach nie tylko szkolimy! My również doceniamy najlepszych – w Akademii Kariery na Złotej możesz wygrać 3-miesięczny,płatny staż u jednego z naszych partnerów!

Sprawdź więcej na akademiakarierynazlotej.pl

Dodaj komentarz